Najczęściej zadawane pytania

Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe

1. Jaka jest procedura rejestracji programu DVD Slideshow Builder Deluxe?

Po uruchomieniu programu, powinno pojawić się okienko sugerujące rejestrację programu. Z maila rejestracyjnego otrzymanego podczas zakupu licencji, należy skopiować i wkleić licencjonowany e-mail oraz kod rejestracyjny, a następnie kliknąć Register, aby aktywować wszystkie funkcje. Jeśli okienko się nie pojawi po otwarciu programu, należy kliknąć Register w prawym górnym rogu i wprowadzić odpowiednie dane.

2. Jak dokonać aktywacji?

1. Pobranie i zakup.
Plik instalacyjny można pobrać tutaj>> natomiast w celu zakupu licencji należy odwiedzić stronę dystrybutora.
2. Instalacja
Należy znaleźć zapisany na komputerze plik instalacyjny. W systemie Windows trzeba dwukrotnie kliknąć w plik, aby uruchomić instalację krok po korku. W systemie Mac, należy dwukrotnie kliknąć plik dmg i przeciągnąć ikonkę do folderu skrótów aplikacji.
3. Rejestracja
Po uruchomieniu programu, wyskoczy okno z prośbą o zarejestrowanie się. W przypadku posiadania zakupionej licencji, zarejestrowana licencja i e-mail zostaną dostarczone na adres e-mail użytkownika.
Ważne jest, aby zwrócić uwagę na poprawne wpisanie licencjonowanego adresu e-mail lub kodu rejestracyjnego, ponieważ w obu przypadkach wielkość liter ma znaczenie. Zaleca się skopiowanie adresu e-mail i kodu bezpośrednio z rejestracyjnej wiadomości e-mail, a następnie wklejenie ich w odpowiednie pola.

3. Czy jest możliwe dodanie rozdziałów za pomocą oprogramowania DVD Slideshow Builder?

Niestety program nie posiada jeszcze takiej funkcji, jednak może w przyszłości pojawi się taka opcja.