Wondershare Filmora 9

Wyjątkowy edytor wideo oferujący nieograniczone możliwości wyrażenia własnej kreatywności. Bogata biblioteka efektów pozwala na stworzenie unikalnych i niepowtarzalnych dzieł.

Pobierz Zakup

Produkt Wondershare Filmora 9 zawiera szereg interesujących z punktu widzenia twórców funkcji, zapewniającyh wygodę pracy i rozszerzających możliwości wyrażenia własnej wizji i stylu. Oto niektóre z nich:

Nakładanie wirtualnego tła

Możliwość stworzenia dowolnej scenerii dzięki zasosowaniu prostych efektów zielonego tła.

Opcje zarządzania dźwiękiem

Kluczowanie i redukcja szumów tła to tylko niektóre z funkcji udoskonalania dźwięku dodawanego do klipu.

Z dbałości o szczegóły

Filmora 9 zapewnia, że każdy obraz jest tak wyraźny jak widziany w rzeczywistości. Program oferuje pełną obsługę etchnologii 4K.

Zwiększona wydajność

Szybkie przetwarzanie, wykorzystanie plików proxy i dostosowywalny podgląd jakości pozwalają na znaczące poprawienie wydajności programu.

Rozwiązanie powszechnych problemów

Możliwość usunięcie błędów obrazu takich jak rybie oko czy drżenie kamery. Dodatkowo można nałożyć ciekawe efekty np. slow motion lub odtwarzanie od tyłu.

Udoskonalanie estetyki

Szeroki zasób filtrów i profesjonalnych efektów 3D LUT pozwala wyrazić kreatywność na wiele sposobów, nadając tworzonemu filmowi niepowtarzalnego charakteru.

Udostępnianie projektów online

Filmora 9 pozwala na dostosowanie utworzonego filmu do wymogów wszystkich platform internetowych wraz z możliwością ich udostępniania bezpośrednio z programu.