MUZYKA

ZDJĘCIA

WIDEO

WIADOMOŚCI

KONTAKTY

APP

PLIKI

ZARZĄDZANIE

MUZYKĄ

Doskonały manager muzyki pozwala na szybkie dodawanie/usuwanie i transfer muzyki natychmiast z sieciowego lub dysku twardego do mobilnego urządzenia, za pomocą przyjaznego interfejsu.

Wymiana i import plików audio/video

Import listy 
odtwarzania

Eksport muzyki do iTunes

ZARZĄDZANIE

ZDJĘCIAMI

Jest bardzo ważne, kiedy tysiące zdjęć są robione i stale dodawane do wielu folderów lub zapisywane na karcie pamięci SD. Dzięki MobileGo możliwe jest dodawanie, eksport, usuwanie zdjęć przy jednym kliknięciu przycisku. Ten program pozwala na zaoszczędzenie dużo czasu i frustracji.    

ZARZĄDZANIE

PLIKAMI WIDEO

Wyszukaj, pobierz lub prześlij swoje ulubione pliki video do telefonu lub tablet w ciągu kilku sekund przy użyciu interfejsu MobileGo. Zachowaj swoje ulubione strony w celu szybkiego dostępu później.

Wyszukaj

Pobierz

Transfer

WYSYŁANIE Z KOMPUTERA

WIADOMOŚCI TEKSTOWYCH

Chat z kontaktami z Twojego telefonu z Androidem na pulpicie komputera! Doskonały program pozwalający na czytanie wiadomości na iOS i wybieranie wielu kontaktów, oglądanie przebiegów konwersacji i więcej podczas przedstawiania innych aktywności na komputerze. Aby dowiedzieć się jak wysyłać wiadomości należy kliknąć tutaj.      

ZARZĄDZANIE & TWORZENIE DUPLIKATÓW

KONTAKTÓW

Szybkie wykrywanie, scalenie lub usunięcie duplikatów kontaktów przy jednym naciśnięciu przycisku. Teraz numery telefonów, adresy email i wiele innych mogą być magazynowane pod jednym wpisem.

ZARZĄDZANIE

APLIKACJAMI

Dzięki wbudowanej aplikacji manager jest  łatwiej niż dotychczas pobierać, zarządzać i usuwać aplikacje z urządzenia z Androidem. Dostęp do zasobów Google Play bezpośrednio do wyszukiwania z najszybszą prędkością internetu, bezpośrednio za pomocą okna programu MobileGo.

DOSKONAŁY MENAGER

PLIKÓW

Przekieruj zawartość swojego Androida w przyjazną strukturę plików. Szybkie przenoszenie, tworzenie i usuwanie plików w celu utrzymania dobrej organizacji lub zachowania sekretnych plików w ukryciu.

Więcej informacji o tym jak używać oprogramowania znajduje się na stronie internetowej producenta.