TRANSFER

BACKUP

ROOT

ODZYSKIWANIE

KASOWANIE

PRZECHWYTYWANIE

TRANSFER TREŚCI

POMIĘDZY URZĄDZENIAMI

Z MobileGo za pomocą jednego kliknięcia można przesłać treść do lub z urządzenia niezależnie od marki, modelu lub operatora.

KOPIA ZAPASOWA

& ODZYSKIWANIE DANYCH

Łatwe tworzenie kopii zapasowej danych jednym kliknięciem przycisku i odzyskiwanie danych natychmiastowo jeśli coś wydarzy się z Twoimi danymi.

ŹRÓDŁO

DOSTĘPU

Ominięcie jednym kliknięciem zezwoleń użytkowników Twojego urządzenia z Androidem . To umożliwia swobodę urządzenia podczas instalacji poszczególnych programów lub wersji systemów operacyjnych. Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć tutaj.  

ODZYSKIWANIE

DANYCH

MobileGo, przy małej opłacie, umożliwia odzyskanie zagubionych danych z urządzenia mobilnego. Kiedykolwiek dane zostaną utracone w czasie aktualizacji oprogramowania, złośliwych ataków lub prostego usunięcia plików przez przypadek, MobileGo może odzyskać każde dane, które nie zostały jeszcze nadpisane poprzez kolejne użytkowanie urządzenia po wystąpieniu tego incydentu.

OSZCZĘDZANIE

MIEJSCA

iOS Space Saver pozwala na zwolnienie miejsca na urządzeniu poprzez optymalizowanie plików i zasobów urządzenia. Ta cecha pomaga w ukończeniu ważnych aktualizacji oprogramowania i zapewnia, że nie zabraknie miejsca w pamięci urządzenia podczas wykonywania tego ważnego zadania.

ZRZUT

EKRANU

Przechwyć obraz na żywo ze swojego Androida lub tableta. Przydatna funkcja do ewentualnych odwołań i komunikacji.   

Więcej informacji o tym jak używać oprogramowania znajduje się na stronie internetowej producenta.