Najczęściej zadawane pytania

Wondershare PDFElement

1. Co oznacza 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy?

Dostępna jest oznaczona wersja próbna oprogramowania z funkcjami identycznymi jak w wersji płatnej, więc klienci mogą się przekonać co dostaną po dokonaniu zakupu. Właśnie dzięki temu systemowi “wypróbuj zanim kupisz” Wondershare zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy tylko w określonych okolicznościach. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj >>.

2. Jaka jest różnica między wersją roczną i wieczystą?

1. Licencja Wieczysta
Jest to licencja, która nie wygasa i zapewnia autoryzowany dostęp do PDFelement przez nieograniczony czas. Można dodatkowo dokupić pakiet “Software Assurance” w ramach rozliczeń rocznych, dający dostęp do zespołu pomocy technicznej ds. produktów, wsparcia w rozliczeniach oraz bezpłatnych, nielimitowanych aktualizacji produktu.
2. Plan roczny
Od momentu wpłynięcia wpłaty, licencja daje roczny dostęp do produktu oraz usług. Opłaty są pobierane raz do roku w wysokości podanej w momencie zakupu jako ryczałt plus obowiązujące podatki. Roczny plan odnawia się automatycznie, aż do momentu anulowania tej usługi. Stawki za odnowienie mogą ulec zmianie, ale klienci są o tej zmianie z wyprzedzeniem wraz z możliwością rezygnacji z przedłużenia.