Wondershare TunesGo

Pokochaj muzykę, TunesGo poradzi sobie z resztą. Odkrywanie nowej muzyki jest ekscytujące. Wyliczony czas ściągania nowej muzyki jest bardzo długi. Dlatego z pomocą przychodzi TunesGo. Z TunesGo można łatwo pobierać, nagrywać, przesyłać, zarządzać, odtwarzać i dzielić się muzyką.


Kompatybilny z Windows 10, iTunes 10, iTunes 12, macOS X 10.16 i nowsze,
 iPhone 6s i iPhone 6s Plus

Pobierz Zakup

Muzyka

  Obsługa różnych plików audio: muzyka, playlisty, filmy, programy telewizyjne, audiobooki itd.
  Transfer plików z iTunes lub komputera do iPhona, iPada, iPoda i urządzeń z Androidem lub pomiędzy nimi.
  Swobodna edycja opisów utworów.
  Tworzenie własnych dzwonków na telefon, playlist oraz automatyczna naprawa muzycznych tagów i zachowanie wysokiej jakości w trakcie przesyłania.

Zdjęcia

  Organizacja i kompleksowe zarządzanie zdjęciami.
  Przesyłanie zdjęć między urządzeniami, dodawanie z komputera lub aparatu do telefonu oraz sortowanie i umieszczanie w albumach.
  Opcja tworzenia i edycji animowanych GIF-ów.

Kontakty

  Dodawania, usuwanie i edycja kontaktów  w telefonie.
  Tworzenie kopii zapasowej kontaktów oraz wielu kont przypisanych do jednego urządzenia.
  Dodawanie kontaktów z komputera oraz swobodne ich przesyłanie pomiędzy różnymi urządzeniami także za pomocą poczty email.

Pliki

  Tunes Go posiada dostęp do wszystkich plików w telefonie, włącznie z tymi ukrytymi. Program pozwala na ich przenoszenie do innych aplikacji, do komputera oraz tworzenie skrótów dostępowych. Telefon z systemem Android lub iOS można potraktować jako pamięć przenośną.

Przyznanie dostępu do Roota

  Zarządzanie telefonem z poziomu roota pozwala na przyspieszenie urządzenia poprzez zwalnianie pamięci, usuwanie reklam, oszczędzanie pamięci, usuwanie zbędnych aplikacji oraz personalizację.

Wspierane urządzenia

  Program obsługuje większość dostępnych na rynku urządzeń (telefonów i tabletów) w szczególności najnowsze modele. Jest on kompatybilny z systemem iOS 5 i nowszymi oraz Android 2.1 i nowszymi. Obsługiwane są urządzenia następujących producentów: Apple,Samsung, HTC, LG, HUAWEI, Google, Motorola, ZTE, Sony oraz Acer.

TunesGo  skanuje Twoją bibliotekę i pomaga w znalezieniu ścieżek potrzebujących naprawienia. Naprawia wszystkie zaginione i nieścisłe muzyczne tagi i covery poprzez jedno kliknięcie.

NAJLEPSZE MUZYCZNE ROZWIĄZANIE DLA IOS I ANDROID

Więcej informacji, o tym jak używać oprogramowania, znajduje się na stronie internetowej producenta.