Wondershare UniConverter

Pełny pakiet narzędzi - UniConverter. Znacznie większe możliwości niż Video Converter Pro - Konwertowanie, edycja, poprawianie, pobieranie, nagrywanie, organizowanie, porządkowanie, przechwytywanie i oglądanie wideo w ponad 150 formatach.

Pobierz Zakup

Co zawiera oprogramowanie?

Wszystko, co jest potrzebne do Tworzenia i Oglądania Filmów

Oglądanie filmów stało się znacznie prostsze. Teraz możliwe jest w każdym dowolnym miejscu. Zmienianie, poprawianie, konwertowanie - cokolwiek zostanie zrobione - będzie najwyższej jakości (nawet w HD lub 3D) bez utraty kluczowych klatek, przerywowanych problemów i awarii.

30X szybsza konwersja Wideo

Przekształcenie do dowolnego wirtualnego formatu

Wsparcie 4K UHDStrumień multimediów do TV  bez wysiłku


Szerokie doświadczenie w technice DVD

Pobieranie Filmów jednym kliknięciem


30X szybsza konwersja filmów

  Zdecydowanie najszybsze rozwiązanie na rynku. Z bezpośredniej konfrontacji wynika, że UniConverter nie tylko prześciga konkurencję - pozostawia ją daleko z tyłu - z 30 razy większą prędkością. Po co czekać wieczność, aby przekonwertować jeden plik? Czas na oglądanie filmów teraz!

Pełen zakres kompatybilności

  Ponad 1000 obsługiwanych formatów plików! Nowe formaty są stale dodawane, aby UniConverter był najbardziej przyjaznym dla użytkownika programem na rynku. Korzystaj z najnowszego dodatku do UC w nowym formacie wideo 4K! Z formatem 4K ciesz się już dziś z najwyższej jakości obrazu!

Oglądanie mediów w dowolnie wybrany sposób

Ciągłe siedzenie przed ekranem komputera? Nadszedł czas na możliwość wybory w jaki sposób oglądać swoje pliki. UniConverter  daje pozwala wyświetlać media m.in. na ekranie telewizora, na telefonach i tabletach (Andorid oraz iOS) a nawet na konsolach do gier. A co najważniejsze wszystko działa bezprzewodowo! Pliki mogą być także wysyłane i udostępniane na takich platformach jak YouTube, Facebook czy MySpace. Filmy mogą być odtwarzane za pomocą popularnych aplikacji np. QuickTime, FinalCut, iMovie czy iiTunes.

Inteligentne rozpoznawanie plików Wideo na urządzeniach przenośnych

Wyszukiwanie plików w urządzeniach po ścieżce potrafi być bardzo problematyczne. UniConverter natychmiastowo wykrywa wszystkie filmy w celu szybkiej konwersji z takich źródeł jak:
- telefony i tablety z systemem Android lub iOS
- kamkordery, nośniki USB, dyski zewnętrzne
- płyty DVD
- komputery

Wysoka wierność HEVC/H.265 Wideo

High Efficiency Video Codec (HEVC) jest następcą standardu kompresji H.264 i oferuje dwukrotnie większą kompresję, zachowując przy tym wysoką jakość. Oznacza to, że można przechowywać UHD na urządzeniach w plikach mających rozmiar o połowę mniejszy!

Przenoszenie Wideo bez użycia kabla USB

Przenieś pliki wideo do urządzeń firmy Apple i Android bez użycia kabla USB! Można przesłać filmy od razu przekonwertowane i pobrane do urządzeń mobilnych za pośrednictwem istniejącej sieci Wi-Fi , oraz od razu z nich korzystać na urządzeniach przenośnych.

Edycja, poprawa i personalizacja Mediów

Tworzenie idealnego filmu do domu przy użyciu potężnego oprogramowania do edycji.

  • Modyfikowanie
  • Przycinanie
  • Znak wodny
  • Zmiana proporcji obrazu
  • Jasność
  • Kontrast
  • Skala szarości
  • i wiele innych
   
  • Łączenie
  • Obrót
  • Napisy
  • Głośność
  • Nasycenie
  • Usuwanie przeplotu
  • Efekty Specjalne
   

Szerokie doświadczenie związane z DVD

Czy chcesz oglądać filmy w podróży? Konwertuj je do plików o najwyższej jakości specjalnie zoptymalizowanych do odtwarzania na ulubionych urządzeniach: iPad, iPhone, Android, Xbox, PlayStation Vita, Nexus, Kindle Fire i wiele więcej smartfonów, systemów gry oraz tabletów. Można także cieszyć się filmami na dużym ekranie w domu. Stwórz DVD o profesjonalnej jakości do użytku osobistego z jednego lub wielu plików za pomocą dołączonych szablonów menu DVD.

Pobieranie filmów z YouTube - jedno kliknięcie

Podczas odtwarzania filmu w dowolnej przeglądarce  automatycznie pojawi się przycisk Pobierz. Za pomocą jednego kliknięcia można korzystać z pliku wideo - bez konieczności posiadania połaczenia z internetem lub przekonwertować go do formatu przeznaczonego na TV, smartfony lub inne urządzenia. Dodatkowo możliwe jest pobranie pliku MP3 z YouTube bezpośrednio i odtwarzanie w partii z dużą szybkością. Napisy w YouTube są także dostępne.

Najlepszy w swojej klasie Media Player

Nie ma potrzeby korzystania z wielu odtwarzaczy multimedialnych. Dzięki funkcjonalnemu odtwarzaczowi Wondershare obsługiwane są najważniejsze formaty a nawet filmy video i DVD.

Konwersja filmów z 2D do 3D

Doświadczenie filmowego teatru w domu. Przekształcaj filmy 2D do formatów 3D z ultraszybką prędkością.

Kompatybilność z Windows 10

Wondershare regularnie aktualizuje produkty w celu zapewnienia obsługi przez najnowsze systemy operacyjne.

Akceleracja GPU

Wykorzystaj pełną moc procesów wielordzeniowych komputera do szybkiej prędkości konwersji i pobierania.

Screencast

Więcej informacji o tym jak używać oprogramowania znajduje się na stronie internetowej producenta.