Najczęściej zadawane pytania

Wondershare Video Converter Pro

1. Jeśli kupię zły produkt przez przypadek, czy mogę go wymienić?

W przypadku zaistnienia takiej sytuacji prosimy o kontakt.

2. Po wysłaniu wiadomości, jak długo należy czekać na odpowiedź dotyczącą wsparcia?

Po dostarczeniu wiadomości z sukcesem odpowiadamy najszybciej jak to jest możliwe. Prosimy o kontakt w godzinach 8-16 w dni robocze.

3. Dlaczego moje pliki zostały przekonwertowane niekompletnie?

W próbnej wersji programu tylko 1/3 długości pliku żródłowego z multimediami zostanie przekonwertowana. Prosimy o upewnienie się, czy program jest w pełni zarejestrowany. Przy zakupie oprogramowania kod licencyjny jest wysyłany. W przypadku zarejestrowania produktu ograniczenia wersji próbnej są usuwane. Jeśli program jest w pełni zarejestrowany, ale problem nie ustąpi, prosimy o upewnienie się czy jest on odtwarzany normalnie z Państwa komputera. Jeśli tak, to prosimy o kontakt z plikiem źródłowym.

4. Jak rozwiązać problemy w przypadku awarii lub zawieszenia plików?

Jeśli zaczęły pojawiać się nieoczekiwane awarii lub zawieszenia plików, sugerowane jest postępowanie wedgłuh następujących instrukcji, które powinny rozwiązać problem: 1. Odinstalowanie oprogramowania z komputera 2. Pobranie najnowszej wersji ze strony internetowej 3. Zainstalowani9e oprogramowania w innej lokalizacji niż dysk C – jeśli jest to możliwe 4. Po zakończeniu instalacji należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonę Wondershare Converter i wybrać polecenie Uruchom jako administrator, w celu uzyskania pełnych praw administracyjnych do programu.

5. Co zrobić, kiedy Wondershare Video Converter mówi „Przekroczony czas autoryazcji” lub „Błąd autoryzacji”?

Wondershare Video Converter obsługuje tylko konwersję autoryzowaną plikami DRM. Jeśli pojawi się komunikat Przekroczony czas uwierzytalnienia lub Błąd autoryzacji oznacza to, że zaezwolenie dla pliku wygasło. Poniżej znajdują się wskazówki na aktualizację certyfikatu autoryzacji: Dla plików WMA/WMV: 1.  Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję programu Windows Media Player. 2. Odtwarzaj pliki  WMA/WMV w Windows Media Player. Wówczas pojawi się okno Media Usage Rights Acquisition, które pomoże przeprowadzić aktualizację.

12082117342687

  Dla plików WMA/WMV: 1.  Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję programu iTunes. 2. Po instalacji kliknij Store > Authorize This Computer i potem pliki dostana ponowne pozwolenie na działanie na Twoim komputerze.

14082810420546

Dla plików AA/AAX: 1. Pobierz najnowsze wersje zarówno iTunes i Audible Manage. 2. Sprawdż czy pliki są odtwarzane poprawnie w iTunes i Audible Manager przed ponownym ich przekształceniem.

Jeśli po zastosowaniu powyższych sugestii, pliki nie działają poprawnie, spróbuj zalogować się do komputera przy użyciu innego konta administratora ( lub gości ) i ponowić próbę konwersji.

 

Jeśli nie widać zmiany po wypróbowaniu innych kont użytkowników, prosimy o kontakt z nami ze szczegółowym opisem problemu.